2023/2024

"Розвиток творчих здібностей та інформаційної компетентності на уроках інформатики". Підготувала Брозинська Катерина Мирославівна вчитель математики та інформатики Чернівецького ліцею №19 ім.О.Кобилянської

Переглянути роботу

“ВОЛОНТЕРСТВО ЯК ОДНА ІЗ СКЛАДОВИХ ПЕДАГОГІКИ ПАРТНЕРСТВА”

Підготувала: директор Чернівецького ліцею №19 ім. О. Кобилянської Легусова У.І.

«ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЯК ОДНА З ФОРМ ІННОВАЦІЙНИХ МЕТОДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ»

Підготували : педагог- організатор Бойко С.В. та завідувач бібліотеки Мітракова Н.Є.

Підготувала: практичний психолог Купчанко А.М.

/Files/images/1_2021_rk/2021-04/2/ІІІІ міська віртуальна науково-практична конференція.jpg

Підготувала: вчитель початкових класів Торак Ульяна Валеріївна

«Групова робота – пазл Нової української школи»

Підготувала: асистент вчителя Королюк Тетяна Ярославівна