Творчі об'єднання педагогів

Розвиток пізнавальної самостійної активності учнів. Модератор Богаткова О.С.
Застосування методів самоконтролю і самооцінки. Модератор Кисилиця М.В.
Використання ІКТ при викладанні навчальних предметів. Модератор Брозинська К.М.
Компетентнісно-орієнтовані завдання як засіб формування ключових компетентностей учнів. Модератор Сойка Л.О.
Інтерактивне навчання в початковій школі. Модератор Руснак М.В.

2022/2023

"Використання сучасних ІКТ навчання в організації освітнього процесу." Керівник Пуганцева О.В.
«Стратегії управління класом як запорука ефективності навчальних досягнень учнів». Керівник: Гуменюк М.В.
Інноваційний пошук учителя. Осмислення уроку як результат застосування інноваційних технологій. Керівник Данилюк М.В.
Проблеми впровадження НУШ та шляхи їх розв'язання. Керівник Дзьомбак Н.В.

2021/2022

1. Методи та прийоми розвитку інтелектуально-пізнавальних і творчих здібностей учнів. Керівник Данилюк М.В.
2. Застосування Smart-технологій у професійній діяльності вчителя. Керівник Палагнюк О.О.
3. Розвиток системи об'єктивного оцінювання результатів навчання. Керівник Богаткова О.С.

1. Формування ключових наскрізних компетентностей -
Палагнюк О.О.

2. Впровадження у практику роботи технології розвитку критичного мислення -
Артемова І.С.