#Шевченко210 "Шевченко назавжди"

#Шевченко 210 Чомкал Анастасія, учениця 10-А класу, учасниця обласного конкурсу мистецької акції-реконструкції з відтворення історії життя Тараса Шевченка «Шевченко у фокусі ХХІ століття», присвяченого відзначенню 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

#Шевченко210 Чомкал Анастасія, учениця 10-А

#Шевченко210 Мензак Тетяна, учениця 10-А класу, учасниця обласного конкурсу мистецької акції-реконструкції з відтворення історії життя Тараса Шевченка «Шевченко у фокусі ХХІ століття», присвяченого відзначенню 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. "Мій Шевченко - художник"

#Шевченко210 Мензак Тетяна, учениця 10-А класу

#Шевченко210 "Шевченко назавжди" - проєкт учнів 11 класів Чернівецького ліцею № 19 ім.О.Кобилянської